Par klubu

Klubs 4x4travelclub.eu ir domubiedru grupa, kas apvieno dažādu profesīju pārstāvošus cilvēkus, kuru sirdslieta ir ceļošana ar apvidus automobīļiem pa interesantām, neapgūtām vietām līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā. Mēs dodamies bezceļu piedzīvojumu […]

Klubs 4x4travelclub.eu ir domubiedru grupa, kas apvieno dažādu profesīju pārstāvošus cilvēkus, kuru sirdslieta ir ceļošana ar apvidus automobīļiem pa interesantām, neapgūtām vietām līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā.

Mēs dodamies bezceļu piedzīvojumu braucienos, ekspedīcijas vai vienkārši “off pārtijos” tepat Latvijā, Eiropā un arī Āzijā. Ceļojumos ar apvidus automobīļiem dodamies jau kopš 2003.gada un šo gadu laikā esam iekrājuši zināmu pieredzi. Esam ieguvuši daudzus līdzīgi domājošus draugus Latvijā un arī ārzemēs, kas padara ceļojumus vēl interesantākus.

Mūsu ceļotāju klubs ir atvērts jauniem biedriem. Galvenais ir vēlme piedalīties un 4×4 auto īpašumā. Savukārt, ja tev nav auto, bet ir vēlme piedalīties mūsu rīkotajos pasākumos vai doties kādā sevis izvēlētā ceļojumā, tad varam tev iznomāt kādu no mūsu saimniecībā esošajiem speciāli šim nolūkam sagatavotajiem apvidus automobīļiem.

Mājas lapā atradīsi aprakstus, foto un video galerījas par mūsu piedzīvotajiem braucieniem un ekspedīcijām. Tāpat izvietojam arī informāciju par mūsuprāt interesantiem braucienu maršrutiem, ko iespējams veikt nedēļas nogalē kopā ar ģimeni un pavisam vienkāršu apvidus automobīli.

4x4travelclub.eu paralēli bezceļu piedzīvojumu braucienu un ekspedīciju rīkošanai piedāvā arī korporatīvo pasākumu organizēšanu saistībā ar 4×4. Mēs izvizināsim vai uztaisīsim aktīvu 4×4 pasākumu dabā taviem draugiem, uzņēmumam vai tieši individuāli tev.

Un vēl – tev ir apvidus auto, bet vēlies to uzlabot, lai piedalītos bezceļu piedzīvojumu braucienos vai ekspedīcijās? Mēs padalīsimies pieredzē, – ko, kā un kur vislabāk to aprīkot vai uzlabot.

Vai arī – esi nesen iegādājies apvidus auto un nezini, ko dara visi tie kloķīši, podziņas un vispār, ko spēj tavs spēkrats? Pievienojies kādā no mūsu braucieniem un mēs paskaidrosim, iedrošināsim un palīdzēsim tikt galā ar visiem šiem un citiem jautājumiem.

Ja radušies jautājumi vai ir ieteikumi, vēlies piedalīties mūsu pasākumā, izīrēt automašīnu vai vēlies saņemt jaunumus savā e – pastā, tad sazinies ar mums:

info@4x4travelclub.eu
vai mob. tālr.: +371 26333393, +371 20025771